Hakkımızda

Firmamız, çanta ve saraciye sektörünün her çeşit çanta ihtiyacını karşılamak amacıyla 2001 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Halen Zeytinburnu’nda bulunan merkez ofisimiz ve şirket bünyemizde yer alan tasarım, ar-ge departmanlarımız ve model atölyemizle hizmet vermekteyiz.

2014 yılından beri Fatsa / Ordu organize sanayi bölgesinde bulunan 2500 m² kapalı alana sahip yeni üretim tesislerimizde 150 kişilik uzman kadromuz, gelişmiş makine sistemlerimiz ve üretimin her aşamasında oluşturduğumuz kontrol mekanizmalarımızla en üst seviyede üretime devam etmekteyiz. Üretim tesislerimizin sosyal sorumluluk, fabrika ve güvenlik denetimleri gibi standartlara uygunluğu çeşitli sertifikalarla kanıtlanmıştır.

Üretmiş olduğumuz ürünlerin içeriklerinde sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi yoktur. Ürünlerimiz bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan sağlık ve mukavemet testlerinden başarıyla geçmektedir.

Siz hayal edin; biz üretelim!

Savunma sanayii’nde, yerli üretime bir destekte bizden!

Güvenlik güçlerimizin daha fonksiyonel ve nitelikli ürünler kullanması için makine parkurumuza ilaveler yaparak, teknolojik ve kaliteli ürünlerimizin çıtasını yükselttik…